Hakkımızda

Dile kolay tam 28 yıl… 1990 yılında başlayan gıda maceramız bugün Zarif Çiğköfte adı altında devam etmektedir. Zarif Çiğköfte uzun bir deneyimin ardından kurumsal kimliğine büründü. Yılların emeği ve birikimi ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.  Amacımız bu nefis lezzeti herkese ulaştırmak. Bu nedenle Türkiye genelinde çiğ köfte bayiliği ağımızı kurduk ve çok sayıda şehirde hizmet vermekteyiz.  Çiğköftemiz son dereve hijyenik şartlarda üretilmektedir.  Güvenle yiyebilmeniz için ürettik.

Zarif Çiğköfte olarak üretimimiz günlüktür. Her gün özenle ürettiğimiz çiğ köftemiz sizlere ulaşana kadar bir yolculupua çıkar. 5 ve 10 Kg’lık vakumlu hava almayan paketlerinde güvenle taşınan çiğköflerimiz değerli müşterilerimizin damağına gelene kadar her aşamasında büyük bir dikkatle taşınır ve tezgaha gelir.  Sami Usta önderliğinde firmamız her geçen gün daha kaliteli üretim hedeflemiştir.

Sami Usta kimdir?

1990 yılında İstanbul Aksaray’da Zarif et lokantasında müşterilerinin isteği üzerine Sami KESKİN tarafından çiğköfte yapılıp, müşterilerine ikram edildi.

İlerleyen zamanlarda bu uğraş bir ticarete dönüştürüldü. Önce Gaziosmanpaşa’da ilk dükkanını açan Sami Usta yıl 2013’e geldiğinde Türkiye genelinde 80’e yakın şubesi ile sektörde önemli bir yer edindi.

İlkemiz her zaman daha iyisini yapmaktır. Sağlıklı, hijyenik ve kalite ile müşterilerinin güvenin kazanan Zarif Çiğköfte, her zaman ileriye gidecektir.